Komunikat dot. zbiórki na kostkę oraz wycinkę na cmentarzu

W niedzielę 22.11.2020 r. odbędzie się druga część zbiórki pieniędzy na kostkę na cmentarzu i dodatkowo na wycinkę drzew na cmentarzu.

Komunikat dot. sobotniej wieczornej mszy św.

W okresie obostrzeń dotyczących liczby wiernych na niedzielnych mszach świętych, aby umożliwić udział większej liczbie parafian, sobotnia wieczorna msza święta będzie sprawowana także jako niedzielna.

Uaktualniona galeria zdjęć

W naszej galerii zamieszczone zostały zdjęcia Groty Matki Boskiej Fatimskiej wraz z Drogą Krzyżową a także zewnętrzne fotografie kościoła z bliskim sąsiedztwem.  Poniżej link do galerii:

Komunikat dotyczący nauk przedmałżeńskich

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Informuję, że od początku czerwca zajęcia z narzeczonymi (grupowe i indywidualne) odbywają się we wszystkich oddziałach Archidiecezjalnego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin „NAZARET”według zwykłego trybu, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

W czasie epidemii można było zauważyć, jak ważne jest, by narzeczeni planujący ślub w okresie letnim rozpoczynali udział w zajęciach dla narzeczonych jesienią lub wczesną zimą.
Proszę ponownie, by narzeczeni zgłaszali się do „Nazaretu” najlepiej rok przed ślubem, a nie później niż sześć miesięcy.
Dzięki temu można im też łatwiej pomóc w ostatecznym rozeznaniu powołania do małżeństwa i dobrym przygotowaniu się do wypełniania go.

Numer rachunku bankowego Parafii

Bank Spółdzielczy Ziemi Wieluńskiej o. Pątnów
88 9244 0003 0033 1449 2000 0010

Numer rachunku bankowego zamieszczony został również w zakładce Kontakt.